Firma TRACOM Sp. z o.o. od 1995 r. jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie. Posiada licencję wspólnotową, licencję na wykonywanie transportu krajowego, a członkowie zarządu certyfikat kompetencji zawodowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług przewozowych. Od początku działalności nasza firma specjalizuje się w przewozach międzynarodowych, ze szczególnym naciskiem na przewóz mebli, na terenie państw należących do Unii Europejskiej. Wszystkie zlecenia wykonujemy własnym taborem samochodowym.

 

Obecnie posiadamy 26 zestawów ciągników siodłowych marki MAN wraz z naczepami marki KRONE i SCHMITZ.

Wszystkie nasze pojazdy przystosowane są do przewozu materiałów niebezpiecznych, a kierowcy nasi dysponują stosownymi kwalifikacjami niezbędnymi do ich wykonywania. Nad przebiegiem transportu z materiałami niebezpiecznymi czuwa doradca ds. przewozu materiałów niebezpiecznych. Doświadczone obsady, z którymi utrzymujemy stały całodobowy kontakt telefoniczny pozwalają sumiennie i rzetelnie realizować zlecenia naszych klientów.

 

Każdy przewożony przez nas towar jest objęty polisą ubezpieczeniową, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie każdorazowo podnieść wysokość ubezpieczenia, aby sprostać wymaganiom niezbędnym do bezpiecznego dostarczenia przesyłki.

 

  • SPRZEDAJMY BEZPIECZEŃŚTWO ŁADUNKU - Czy 99,94% bezszkodowego dostarczenia ładunku jest wystarczające?
  • MOŻESZ NAM POWIERZYĆ I MAŁĄ PACZKĘ I KOMPLETNY 24 TONOWY ŁADUNEK - każdy ładunek dotrze z nami na miejsce
  • Z NAMI MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE - dzięki 25-letniemu doświadczeniu znamy nasz biznes
  • TWÓJ CZAS JEST DLA NAS CENNY - zmonotowany system GPS pozwala na przesylanie dokumentów po rozladunku oraz stały monitoring zleceń
  • ZAPLANUJEMY TWOJE KOSZTY - na etapie planowania jwsteśmy w stanie wygospodarować dodatkowe oszczędności
  • 98% PRZESYŁEK W CIĄGU OSTATNIEGO ROKU DOTARŁO NA CZAS

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozwoli na nawiązanie owocnej współpracy.

 

Kontakt:

tel: +4889 741 07 57

mail: transport@tracom.pl

 

Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika - PHT Tracom Sp. z o.o. - TransId 4849

 

 

TimoCom ID: 045497