Paliwa – SPRZEDAŻ HURTOWA

ul. Przemysłowa 11,
11-700 Mrągowo
tel. 89 741 07 80

ul. Reymonta 19,
11-600 Węgorzewo
tel. 87 427 28 31

Firma PHT TRACOM Sp. z o.o. oferuje Państwu paliwa płynne produkowane przez ARAMCO Poland.

Olej grzewczy

Olej napędowy grzewczy produkowany w rafinerii gdańskiej jest nowoczesnym paliwem grzewczym znajdującym zastosowanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, kotłach parowych, piecach przemysłowych oraz technologicznych. Oferowany przez nas produkt jest idealnym źródłem ciepła dla obiektów nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego.

Benzyna 95

Paliwo przeznaczone jest do silników benzynowych z zapłonem iskrowym, których konstrukcja pozwala na stosowanie benzyny bezołowiowe.

Benzyna 98

Paliwo przeznaczone jest do silników benzynowych z zapłonem iskrowym, których konstrukcja pozwala na stosowanie benzyny bezołowiowej. Benzyna SP98E jest przeznaczona do zasilania silników samochodowych wyposażonych w katalizatory.

Olej napędowy

Olej napędowy Eurodiesel jest przeznaczony do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym, stosowanych w transporcie naziemnym, zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich i strefach ekologicznie chronionych.

IZ - olej napędowy arktyczny

Olej napędowy I Z-40 stosuje się do napędu silników z zapłonem somoczynnym oraz szczególnie przeznacza się do stosowania w aglomeracjach miejskich. Z uwagi na wyjątkowe własności niskotemperaturowe olej można stosować w warunkach arktycznych.

Cena sprzedaży danego paliwa w PHT TRACOM zależy od:

  • aktualnej ceny paliwa producenta (PKN ORLEN; ARAMCO Poland)
  • terminu i formy płatności,
  • częstotliwości dostaw.

Ceny oferowanych paliw kalkulowane są na bazie cen producenta i podlegają indywidualnemu ustaleniu z Działem Handlowym PHT TRACOM.

Cennik PKN ORLEN S.A.
Cennik ARAMCO Poland

Transport paliw do miejsca wskazanego przez Odbiorcę realizujemy własnymi autocysternami o pojemności od 6 500 litrów do 36 000 litrów, wyposażonymi w liczniki i pompy z możliwością: tłoczenia na odległość 30 m lub zdania paliwa spustem grawitacyjnym.

Warunki płatności są uzgadniane indywidualnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami, wiarygodnością ekonomiczną i długotrwałością współpracy.

Termin realizacji zamówienia wynosi 24 godziny (maksymalnie do 48 godz.) od chwili złożenia zamówienia telefonicznego.

Zasady nawiązania współpracy ustalane są przez Biuro Handlowe i naszych przedstawicieli handlowych na miejscu u Państwa bez konieczności przyjazdu do naszej firmy. Jedynym warunkiem podjęcia współpracy jest wiarygodność i uczciwość Partnera. Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzania przedkładanych dokumentów i oświadczeń oraz egzekwowania zapisów podpisanej umowy o współpracy handlowej.

Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz jakość dostarczanych paliw płynnych. Do każdorazowej dostawy dołączamy aktualny atest producenta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.