O firmie

Od początku funkcjonowania Spółki tj. 26 sierpnia 1991roku, jej celem było świadczenie usług spedycyjnych, transportowych oraz handel paliwami. Początkowo firma zatrudniała cztery osoby.

W 1994 roku działalność swoją rozpoczęła Stacja Paliw w Mrągowie przy ul. Przemysłowej wraz z hurtownią paliw i olejów. Uruchomiono także usługi przewozowe w transporcie międzynarodowym. Od tej chwili aż do dziś TIR-y z logo „TRACOM” docierają z ładunkami w najdalsze rejony Europy.

Na przestrzeni kolejnych lat Firma stopniowo rozszerzała swoją działalność o kolejne stacje paliw oraz zwiększała wolumen sprzedaży hurtowej.  Aktualnie firma jest dystrybutorem oleju napędowego do celów grzewczych  produkowanego w rafinerii gdańskiej.

Dewizą Spółki jest jakość, terminowość i komplementarność świadczonych usług za czym przemawia już ponad 20-tysięczna grupa klientów i partnerów biznesowych.

PHT TRACOM Sp. z o. o. posiada 30 zestawów ciągników marki MAN i Mercedes Benz wraz z naczepami oraz 10 autocystern, które spełniają rygorystyczne normy, co powoduje, że jakość usług jest wysoko ceniona przez partnerów firmy, z którymi współpracuje od lat.

Aktualnie Spółka zatrudnia ponad 90 pracowników i wciąż poszukuje nowych.

Certyfikowany Partner CPC