TRANSPORT

tel: +4889 741 07 57
mail: transport@tracom.pl

  • GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO ŁADUNKU – Czy 99,94% bezszkodowego dostarczenia ładunku jest wystarczające?
  • MOŻESZ NAM POWIERZYĆ I MAŁĄ PACZKĘ I KOMPLETNY 24 TONOWY ŁADUNEK – każdy ładunek dotrze z nami na miejsce
  • Z NAMI MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE – dzięki 30-letniemu doświadczeniu znamy się na prowadzeniu naszego biznesu
  • TWÓJ CZAS JEST DLA NAS CENNY – zmonotowany system GPS pozwala na przesyłanie dokumentów po rozładunku oraz stały monitoring zleceń
  • ZAPLANUJEMY TWOJE KOSZTY -na etapie planowania jesteśmy w stanie wygospodarować dodatkowe oszczędności
  • 98% PRZESYŁEK W CIĄGU OSTATNIEGO ROKU DOTARŁO NA CZAS

Firma TRACOM  Sp. z o.o. od 1995 r. jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie. Posiada licencję wspólnotową, licencję na wykonywanie transportu krajowego, a osoby zarządzające transportem, certyfikaty kompetencji zawodowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług przewozowych. Od początku działalności nasza firma specjalizuje się w przewozach międzynarodowych, ze szczególnym naciskiem na przewóz mebli, na terenie państw należących do Unii Europejskiej. Wszystkie zlecenia wykonujemy własnym taborem samochodowym.

Obecnie posiadamy 30 zestawy ciągników siodłowych marki MAN oraz Mercedes wraz z naczepami marki KRONE i SCHMITZ.

Wszystkie nasze pojazdy przystosowane są do przewozu materiałów niebezpiecznych, a kierowcy nasi dysponują stosownymi kwalifikacjami niezbędnymi do ich wykonywania. Nad przebiegiem transportu z materiałami niebezpiecznymi czuwa doradca ds. przewozu materiałów niebezpiecznych. Doświadczone obsady, z którymi utrzymujemy stały całodobowy kontakt telefoniczny pozwalają sumiennie i rzetelnie realizować zlecenia naszych klientów.

Każdy przewożony przez nas towar jest objęty polisą ubezpieczeniową, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie każdorazowo podnieść wysokość ubezpieczenia, aby sprostać wymaganiom niezbędnym do bezpiecznego dostarczenia przesyłki.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozwoli na nawiązanie owocnej współpracy.